UNIKALNY PROGRAM SAMOCHODOWY

Nasz unikalny program samochodowy Autokoncept to forma uznania dla najbardziej zaangażowanych Partnerów, którzy osiągnęli sukcesy. Do tej pory przekazaliśmy na całym świecie ponad 18000 samochodów z logo LR.

Jako Partner LR często pokonujesz długie trasy, dlatego po spełnieniu odpowiednich warunków masz możliwość otrzymania samochodu. Równocześnie program samochodowy stanowi motywację do osiągania kolejnych celów.

W zależności od kwalifikacji firma LR oferuje różne modele takich marek jak:

 

Mercedes, Opel, Audi, a nawet Porsche w korzystnych, miesięcznych ratach. Dodatkowo w zależności od osiągniętych, miesięcznych kwalifikacji możesz otrzymywać autobonus w odpowiedniej wysokości.

LR OPEL CORSA

Już od miesięcznego obrotu w wysokości 8000 PLN, LR stawia swoim partnerom nowego Opla Corsę do dyspozycji. Przy odpowiednich obrotach firma LR wspiera dodatkowym bonusem, który pokrywa kompletnie leasingową ratę. W Austrii, Szwajcarii i na Węgrzech, zamiast VW Polo w leasingu jest dostępny Opel Corsa. W Skandynawii partnerzy LR mogą otrzymać Nissan Juke, a partnerzy z Francji mogą otrzymać Renault Twingo. Wszystkie z LR design.

LR MERCEDES-BENZ

Już od miesięcznego obrotu w wysokości 2.000 €, LR stawia swoim partnerom nowego Volkswagena Polo do dyspozycji. Przy odpowiednich obrotach firma LR wspiera dodatkowym bonusem, który pokrywa kompletnie leasingową ratę. W Austrii, Szwajcarii i na Węgrzech, zamiast VW Polo w leasingu jest dostępny Opel Corsa. W Skandynawii partnerzy LR mogą otrzymać Nissan Juke, a partnerzy z Francji mogą otrzymać Renault Twingo. Wszystkie z LR design.

LR PORSHE

LR Porsche, jako zwieńczenie konceptu samochodowego. Od stycznia 2010 roku, LR Porsche stał się koronnym bonusem w koncepcji aut. Zaledwie 18 miesięcy później, firma stała się pierwszym i największym odbiorcą sportowych samochodów z Zuffenhausen. Najlepsi w branży LR, mogą czerpać przyjemność z jazdy samochodem marki Porsche.Oczywiście i w tym przypadku, przy odpowiednim obrocie, jest wypłacany dodatkowy bonus na pokrycie leasingowej raty w całości.

Jan Smereczyński - Giovanni
Niezależny Partner Biznesowy

LR Health & Beauty

tel: 501201305

jan@giovanni.pl

  • Facebook

© 2019 by Giovanni LR