Plan Marketingowy | Giovanni - LR Health & Beauty Partner

PLAN MARKETINGOWY

LR Health & Beauty to przede wszystkim sprzedaż bezpośrednia w najlepszej formie. Jesteśmy jednym z największych niemieckich przedsiębiorstw marketingu sieciowego w branży zdrowia i urody oraz członkiem niemieckiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej BDD i Seldia - European Direct Selling Association.

Oferujemy różne modele współpracy, szanse na zrobienie kariery i wiele innych korzyści. Rozpocznij swoją przygodę z LR już dzisiaj. Czekają na Ciebie bonusy i marża wynosząca 40% - 60%.

Sposób wynagradzania partnerów LR jest solidnym i najbardziej sprawiedliwym systemem na świecie. Wystarczy zapoznać się z poniżej przedstawionym planem marketingowym i porównać z innymi. System ten wdrożono do LR w 1985 roku i po dzień dzisiejszy (od ponad 30 lat) funkcjonuje wyśmienicie! Wielopoziomowy marketing sieciowy LR, to unikalna szansa na sukces.

 

To biznes dla każdego, bez względu na wykształcenie! To recepta na stałe i comiesięczne dochody do końca życia. Plan marketingowy LR, w oparciu o akty prawne, jest gwarantem tego. Bonusy z całej „Linii”, otrzymywać będziemy tak długo, jak długo będą w niej generowane dochody. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nasz rozbudowany biznes wraz z dochodami mogą przejąć w spadku np. nasze dzieci.

POZNAJ PEŁNY

PLAN MARKETINGOWY

LR HEALTH & BEAUTY

 

Jan Smereczyński - Giovanni
Niezależny Partner Biznesowy

LR Health & Beauty

tel: 501201305

jan@giovanni.pl

  • Facebook

© 2019 by Giovanni LR