PLAN MARKETINGOWY

LR Health & Beauty to przede wszystkim sprzedaż bezpośrednia w najlepszej formie. Jesteśmy jednym z największych niemieckich przedsiębiorstw marketingu sieciowego w branży zdrowia i urody oraz członkiem niemieckiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej BDD i Seldia - European Direct Selling Association.

Oferujemy różne modele współpracy, szanse na zrobienie kariery i wiele innych korzyści. Rozpocznij swoją przygodę z LR już dzisiaj. Czekają na Ciebie bonusy i marża wynosząca 40% - 60%.

Sposób wynagradzania partnerów LR jest solidnym i najbardziej sprawiedliwym systemem na świecie. Wystarczy zapoznać się z poniżej przedstawionym planem marketingowym i porównać z innymi. System ten wdrożono do LR w 1985 roku i po dzień dzisiejszy (od ponad 30 lat) funkcjonuje wyśmienicie! Wielopoziomowy marketing sieciowy LR, to unikalna szansa na sukces.

 

To biznes dla każdego, bez względu na wykształcenie! To recepta na stałe i comiesięczne dochody do końca życia. Plan marketingowy LR, w oparciu o akty prawne, jest gwarantem tego. Bonusy z całej „Linii”, otrzymywać będziemy tak długo, jak długo będą w niej generowane dochody. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że nasz rozbudowany biznes wraz z dochodami mogą przejąć w spadku np. nasze dzieci.

POZNAJ PEŁNY

PLAN MARKETINGOWY

LR HEALTH & BEAUTY

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jaki jest koszt inwestycji?


Jedyny koszt jaki trzeba ponieść przy pierwszej rejestracji to jednorazowo płatny pakiet startowy (dostęp do platformy internetowej + pakiet katalogów) kosztuje on 19,00 zł oraz produkty, które kupujesz na własny użytek za minim 100 pkt (około 280,00 zł).
Czy muszę wydawać pieniądze co miesiąc?


Nie, nie ma obowiązku kupowania produktów lub wydawania pieniędzy w inny sposób. Jesli nie zrobisz zamówienia na 100 pkt w ciągu 12 miesięcy od ostatniego zakupu to stracisz dostęp do konta internetowego i wypadniesz ze struktury. Warto jednak używać produktów aby przekonać się samemu o ich skuteczności, wtedy łatwiej poleca się produkty i biznes. Dodatkowo jeśli masz już pod sobą grupę ludzi, którzy robią obroty to aby wypłacić własny bonus też należy zrobić zakupy za min 100 pkt.
Co to są punkty?


Każdy produkt ma wartość podaną w punktach (mniej więcej 1 pkt = 2,00 zł netto). Firma działa w 28 krajach i w każdym z tych krajów możesz pracować i mieć swoich partnerów biznesowych. W wielu krajach jest inna waluta i aby ułatwić system rozliczania firma LR wprowadziła punkty jako tak zwaną międzynarodową walutę.
Skąd mam pewność, że nie jest to piramida finansowa?


Piramida finansowa z założenia jest nielegalna. I znika wraz z wpłaconymi pieniędzmi. Firma LR została założona w Niemczech i działa od 1895 roku. Jest dostępna w 28 krajach i w każdym z tych krajów ma swoją spółkę, która funkcjonuje zgodnie z prawem danego kraju. Każdy kto chce się zarejestrować kupuje produkty, które fizycznie otrzymuje. Model biznesowy firmy to MLM, który w roku 1996 był nominowany do nagrody nobla w dziedzinie ekonomii.
Skąd mam pewność, że produkty firmy są dobrej jakości?


Firma posiada ważne i poważane certyfikaty na swoich produktach m.in. Instytut Fresenius, IASC, niemiecki Derma Test czy Polskie Towarzystwo Stomatologiczne PTS. Aby zachować te certyfikaty firma musi spełniać wiele norm jakości i ciągle sprawdzać ich jakość. W ciągu roku jest przeprowadzanych 65000 testów produktowych. Firma posiada nowoczesną fabrykę w Alhen, która kosztowała 10 mln euro oraz laboratorium gdzie w rygorystycznych warunkach odbywa się produkcja. Wiele produktów m.in. PRO12 lub Mind Master zostały opatentowane przez firmę.
Co zawiera pakiet startowy za 19 PLN ?


Pakiet startowy podstawowy zawiera: katalog Collection, cennik Partnera, katalog LR world, Prezentacja firmy LR, Plan marketingowy LR, Umowa Partnera z Formularzem Pierwszego Zamówienia oraz hasło do konta, które przychodzi w pierwszym mailu.

 

Jan Smereczyński - Giovanni
Niezależny Partner Biznesowy

LR Health & Beauty

tel: 501201305

jan@giovanni.pl

  • Facebook

© 2019 by Giovanni LR